Відповідальна гра

SuperGra (бренд організатора азартних ігор ТОВ “НЕЙТІВ АППС”) вживає всіх заходів, передбачених законодавством, для того, щоб користування сайтом було максимально комфортним та безпечним для Вас. Ми просимо Вас ознайомитись з основними принципами відповідальної гри та дотримуватись їх, а також стежити за появою у Вас ознак ігрової залежності.
Нагадуємо, що гра в казино — це розвага та спосіб весело провести час. Не слід розглядати її як джерело додаткового доходу чи отримання прибутку. Контролюйте свої витрати та не ризикуйте без необхідності, оскільки це може призвести до втрати грошей.
У разі складних життєвих обставин, рекомендуємо Вам утримуватись від участі в азартних іграх для уникнення розвитку ігрової залежності (лудоманії).
До участі в азартних іграх допускаються особи з повною цивільною дієздатністю, які досягли 21 року та не внесені до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

Вікові обмеження для участі в азартних іграх

Відповідно до законодавства, реєструвати рахунок та користуватися послугами сайту supergra.ua дозволено лише особам від 21 року. Для контролю відповідності віковим обмеженням користувачеві необхідно вказати свою дату народження під час реєстрації та надати документ для верифікації зазначеної інформації.
SuperGra просить батьків докладати зусиль до недопущення дітей на сайт, встановлюючи на комп'ютери та мобільні пристрої програмне забезпечення, що блокує доступ.

Принципи відповідальної гри

SuperGra (бренд організатора азартних ігор ТОВ “НЕЙТІВ АППС”) під час здійснення діяльності дотримується принципів відповідальної гри та, зокрема:
- здійснює ідентифікацію гравців у встановленому законодавством України порядку;
- не допускає до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія);
- утримується від надання гравцям будь-яких бонусних виплат, подарунків та/або надання товарів (послуг) у будь-якій формі, використання інших видів заохочення, надання яких прямо чи опосередковано обумовлено настанням факту програшу гравця у відповідній азартній грі;
- розміщує на сайті інформацію та документи, передбачені законодавством України;
- забезпечує право гравця обмежити свою участь в азартних іграх шляхом встановлення особистих обмежень, а також ліміту коштів, які він бажає витратити на азартну гру, відповідно до законодавства України;
- проводить інструктажі з персоналом щодо принципів відповідального ставлення до азартних ігор, визначення критеріїв патологічної та проблемної гральної залежності, та заходів, які спрямовані на запобігання (попередження) виникненню ігрової залежності у гравців;
- вживає інших заходів, передбачених законодавством України.
Щоб гра приносила Вам лише задоволення, SuperGra просить не зловживати нею та дотримуватись описаних нижче правил і принципів відповідальної гри:
- виграші в слотах завжди випадкові, слоти не передбачають використання будь-якої «виграшної стратегії»;
- якщо гра перестає бути вдалою, необхідно зупинитись і зробити перерву;
- грати потрібно лише коштами, виділеними для розваг. Не грайте на останні чи кредитні гроші;
- грати потрібно для насолоди, отримуючи гарний настрій, а не чекаючи на заробіток. Виграш — це приємний бонус, а не мета гри;
- якщо гра стала для Вас способом уникнути проблем у реальному житті або Ви хочете відсторонитися від гри, зверніться до нашої служби підтримки для тимчасового самообмеження або перейдіть за посиланням.

Ігрова залежність

Ігрова залежність (ігроманія, лудоманія) — патологічна схильність до азартних ігор; хвороба, яка офіційно визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) і потребує належного лікування.
Дуже важливо вчасно виявити ознаки ігрової залежності та почати діяти, щоб не завдати шкоди своєму життю чи життю близьких людей.
SuperGra просить Вас серйозно ставитися до гри та періодично перевіряти свій інтерес до гри, відповідаючи на такі питання:
- Чи граєте Ви для того, щоб урізноманітнити нудне життя чи уникнути проблем?
- Чи відчуваєте Ви досаду, розгубленість, розпач та бажання продовжити гру відразу ж, коли у Вас закінчуються гроші під час гри?
- Чи граєте Ви доти, доки не програєте останні гроші?
- Чи доводилося Вам брехати про кількість програних грошей або час, витрачений на гру?
- Чи критикували Вас люди з оточення за Вашу пристрасть до гри?
- Чи помічали Ви втрату інтересу до сім'ї, колег, роботи або будь-яких способів проведення часу?
- Чи відчуваєте Ви депресію або бажання накласти на себе руки через гру?
- Чи виникає у Вас стійка та повторювана потреба грати в азартні ігри?
- Чи виникає у Вас потреба збільшувати розмір ставок з метою досягнення бажаної гостроти відчуттів?
- Чи виникає у Вас занепокояння та роздратування під час спроб скоротити час гри або залишити гру?
- Чи були у Вас неодноразові, але безуспішні, спроби контролювати власну пристрасть до гри, скоротити час гри або кинути грати?
- Чи наявна у Вас заклопотаність грою (наприклад, постійне повернення в думках до минулого досвіду ігор, думки про те, як отримати перевагу в грі, або планування чергової можливості зіграти, продумування способу знайти кошти для гри)?
- Чи є у Вас часті відчуття безпорадності, провини, тривоги, депресії?
- Чи виникає у Вас бажання повернутись до гри через кілька днів після програшу з метою відігратися (повернути програне)?
- Чи часто Вам доводиться брехати з метою приховати рівень залученості в гру? Як Ви оцінюєте та відчуваєте, азартні ігри ставлять під загрозу стосунки з близькими, роботу, навчання або перспективи кар'єрного зростання?
- Чи перекладаєте Ви свої фінансові проблеми на інших?
Чим більше позитивних відповідей Ви дали, тим вища ймовірність того, що у Вас виникла ігрова залежність.
Пропонуємо Вам пройти Тест на ігрову залежність (Анкета DSM-5 розроблена Американською Психіатричною Асоціацією), який розміщений на сайті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей за посиланням: docs.google.com.
Так Ви зможете отримати інформацію про наявність та ступінь ігрової залежності (лудоманії).
УВАГА! Для визначення наявності у Вас ігрової залежності (лудоманії), необхідно звертатись до лікаря. Самостійно діагностувати наявність або відсутність ігрової залежності (лудоманії) з високою точністю, неможливо.
Проте, якщо Ви помітили, що у Вас є ознаки ігрової залежності — Вам необхідно подати заяву для включення до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх. Також, просимо в такому випадку припинити участь в азартних іграх, розміщених на нашому сайті.

Також звертаємо увагу на ознаки патологічної та проблемної гральної залежності (згідно з дослідженнями: Pathological Choice: The Neuroscience of Gambling and Gambling Addiction. J Neurosci. 2013 Nov 6; Luke Clark. Pathological Choice: The Neuroscience of Gambling and Gambling Addiction. J Neurosci. 2013 Nov 6; Paola Mascia, Nichole M Neugebauer. Exposure to conditions of uncertainty promotes the pursuit of amphetamine. Neuropsychopharmacology volume 44, pages 274–280 DOI):
патологічні гравці:
- потребують щоразу більш ризикованих дій;
- страждають від позбавлення гострих відчуттів, яких вони очікують.

Куди звернутися по допомогу?

Перелік надавачів соціальних послуг, які надають соціальну послугу соціально-психологічної реабілітації осіб із ігровою залежністю, розташованих в м. Київ: 
Комунальне некомерційне підприємство “Київська міська наркологічна клінічна лікарня “Соціотерапія” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Адреса: Деміївський провулок, 5-А, Київ, 03039
Телефон: (044) 258 68 91

Комунальна установа "Київський міський правобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді"
Адреса: проспект Василя Порика, 13-Б, Київ, 04208
Телефон: (095) 787 78 77

Київський міський центр соціально-психологічної допомоги
Адреса: вулиця Новодарницька, 26, Київ, 02099
Телефон: (044) 566 15 48

Комунальна установа "Київський міський лівобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді"
Адреса: вулиця Новодарницька, 26, Київ, 02000
Телефон: (044) 566 96 73

Громадська організація “Київська міська організація Українського товариства сліпих”
Телефон: (067) 979 07 88

Повний перелік надавачів соціальних послуг, які надають соціальну послугу соціально-психологічної реабілітації осіб із ігровою залежністю, (розміщений Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей) можна знайти за посиланням: www.gc.gov.ua
 
Перелік закладів, з якими укладено договір Національною службою здоров’я України у 2023 році про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за напрямом “Психіатрична допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах” (пакет послуг № 19), “Психіатрична допомога, яка надається мобільними мультидисциплінарними командами” (пакет послуг № 39) та “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги” (пакет послуг № 51), розміщений Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей за посиланням: www.gc.gov.ua
 
Заклади міста Києва:
ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ), адреса: 02192, місто Київ, вул. Миропільська, будинок 8.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ "ПСИХІАТРІЯ"" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ), адреса: 04080, місто Київ, вул. Кирилівська, будинок 103.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА НАРКОЛОГІЧНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ "СОЦІОТЕРАПІЯ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ), адреса: 03039, місто Київ, провулок Деміївський, будинок 5-А.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №8" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ), адреса: 04159, місто Київ, вул. Юрія Кондратюка, будинок 8.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА, адреса: 02225, місто Київ, вул. Драйзера, будинок 19.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА", адреса: 02125, місто Київ, вул. Петра Запорожця, будинок 26.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА, адреса: 03148, місто Київ, вул. Рикова, будинок 2.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА, адреса: 04215, місто Київ, проспект Свободи, будинок 22.
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА, адреса: 03065, місто Київ, проспект Космонавта Комарова, будинок 3.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПСИХІАТРИЧНА КЛІНІКА "МЕНТАЛМЕД", адреса: 02226, місто Київ, вул. Оноре де Бальзака, будинок 16
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНА ПСИХІАТРІЯ", адреса: 04073, місто Київ, вул. Кирилівська, будинок 103.

Самообмеження

Якщо Ви зіткнулися з будь-якими проблемами, пов’язаними з відповідальною грою, та розумієте, що участь в азартних іграх шкодить Вашому психологічному здоров'ю або погіршує Ваше фінансове становище, Ви можете обмежити участь у таких іграх шляхом особистого подання заяви про самообмеження уповноваженому органу, а саме — Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (детальна інформація розміщена за посиланням: www.gc.gov.ua).
Приклад заяви Ви можете завантажити за посиланням.
Також, Ви можете подати заяву про самообмеження нам, надіславши її на юридичну адресу 04123, Україна, м. Київ, вул. Світлицького, буд. 35, оф. 108/4 або на електронну адресу [email protected]. У разі подачі заяви через електронну адресу — заява про самообмеження має містити електронний цифровий підпис.
Звертаємо увагу, що самообмеження цим способом заборонить Вам участь в азартних іграх не тільки на SuperGra, але й у будь-яких інших організаторів азартних ігор терміном від шести місяців до трьох років.

Шанси на виграш — виграші завжди випадкові, відсоток виграшу становить не менше 94%.